Lietošanas instrukcija Prostaline

Norādījumi par Prostaline tablešu lietošanu

kā lietot Prostaline

Prostalīns ir pretprostatīta līdzeklis, kas palīdzēs mazināt sāpes un atgriezties normālā dzīvē. Lai sasniegtu pozitīvu rezultātu, lietojot zāles, jums jāievēro uzņemšanas noteikumi, kas noteikti lietošanas instrukcijās.

Efektīvas zāļu uzņemšanas nosacījumi:

  • Atmet smēķēšanu. Turklāt ieteicams ierobežot alkoholisko dzērienu patēriņu.
  • Izvēlnes pielāgojumi. No ikdienas uztura jāizslēdz sāļi un kūpināti ēdieni, garšvielas, taukaini un saldi ēdieni. Ir arī vērts atteikties no jebkādiem sarkanajiem konditorejas izstrādājumiem un dārzeņiem. Izvēlnē būs jāpievieno zivis, gaļa, zupas.
  • Izvairīšanās no cukura un medus. Šajā gadījumā jūs varat aizstāt populārus produktus ar zefīriem vai ievārījumu.
  • Samaziniet stresu. Ieteicams izvairīties no konfliktiem, nevis pārdzesēt.
  • Atteikšanās no tuvām attiecībām. Dzimumakts ir jāierobežo, līdz sāpju simptomi pāriet.

Savlaicīga zāļu uzņemšana un jaunu paradumu attīstība, jaunas ēdienkartes ieviešana palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu. Kā lietot narkotiku? Prostalīna kapsulas jālieto iekšķīgi, uzdzerot lielu daudzumu ūdens. Jums nav jāatver apvalks un jāēd kapsulas pulveris pret prostatītu. Zāļu deva ir 1 kapsula dienā pēc ēšanas.

Pirmie rezultāti parādīsies nedēļu pēc kursa sākuma. Pilnīgai atveseļošanai jums jāizdzer no 30 līdz 40 tabletēm - 2 Prostaline iepakojumi. Pēc ārstēšanas nevajadzētu atgriezties iepriekšējā dzīves ritmā un režīmā. Izvairīšanās no alkohola un nevēlama ēdiena samazinās slimības atkārtošanās risku.

Indikācijas ārstēšanai - jebkura stadijas prostatīts. Instrumentu nav ieteicams lietot pacientiem ar alerģiju pret kompozīcijas sastāvdaļām. Šīs ir vienīgās kontrindikācijas zāļu lietošanai. Uztura bagātinātājam nav blakusparādību. Jūs varat iegādāties Prostaline, ja dzīvojat Latvijā, uzņēmuma vietnē.